Pro ženy - jak správně vybrat rifle?

Známé pravidlo nám říká, že v oblečení by se měl člověk cítit především dobře. Pro džíny to platí dvojnásob. V dnešní době máme velké množství druhů, stylů a střihů. Každý si tak může vybrat přesně tak, jak to cítí.

Dobré je ovšem počítat vlastnostmi džínového materiálu. Džíny jako takové neobsahují streč, časem se tak bavlna povolí. Vyplatí se proto kupovat těsnější s tím, že se na konkrétních místech vytáhnou.

Džíny podle postavy

Rozhodně se vyplatí vybírat si své nové džíny nejenom podle vzhledu, ale také podle vlastní postavy. Například na dámách s vysokou postavou a štíhlýma nohama nejvíce vynikne moderní velmi úzký slim fit střih. Na drobnější postavě zase velmi dobře vypadají klasické retro džíny se střihem do zvonu. Opticky dokonce mohou napomoci k pár centimetrům navíc. Dobru zprávou je, že si oba tyto typy džínů si velmi dobře rozumí s botami na podpatku.

Ženské tvary

Pokud chcete v nějaké situaci schovat své ženské tvary, jsou přímo ideální džíny s vysokým pasem. Opačně v tomto případě působí „bokovky“ neboli džíny s bokovými střihy. Stejné to je i s barvou. Tmavé zeštíhlují, světle barvy spíše zvýrazňují.

Postavě obecně nejvíce zalichotí džíny rovného cigaretového stylu s vyšším pasem vzadu – vaší figuru krásné zformují a zakryjí problematické partie. 

Doufáme, že jsme vám výběr zase trochu usnadnili. I když ten není nikdy úplně jednoduchý… Schválně se ale podívejte k náš dámský sortiment, třeba právě zde najdete svoje nové oblíbené džíny!

Provozovatel webu JEANS & MORE s.r.o. , se sídlem Solní 19, 301 00 Plzeň , IČ:26407175 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím