Co o vás mohou povědět vaše oblíbené džíny?

Všechno souvisí se vším. Džíny samotné o vás mohou prozradit mnohé. Dokonce jakou máte náladu nebo jaké jsou vaše životní postoje. Alespoň podle britské agentury Qualtrics, jež se tímto výzkumem zajímala. V dnešní záplavě různých střihů a druhů na tom skutečně může něco být. Člověk se přece vyjadřuje různými způsoby. A to i podvědomě.  

Mnoho žen dnes nosí tzv. boyfriend džíny nebo s vysokým pasem. Pokud dáváte přednost spíše upnutějším džínům (skinny) jste podle studie ti šťastnější jedinci. Z logického hlediska můžeme říci, že úzké rifle mnoha postavám sluší nejvíce. Je tedy možné, že se v nich člověk cítí sebevědomější a tedy šťastnější. Lidé nosící užší džíny prý také méně třídí odpad a celkově je ekologie nijak netrápí. Pro to už tak dobré vysvětlení nemáme.

Co si o tom myslíme my?

Tento výzkum chce samozřejmě brát s nadsázkou. Právě vaše oblíbené džíny by vám ráno měly dodat sebevědomí a dobrý pocit, než vyrazíte za povinnostmi. Toho dosáhnete jedině tak, že si je pořádně a s rozmyslem vyberete. Například v tomto článku již několikrát omílané skinny džíny provází mýtus – nesluší silnějším ženám. Právě naopak! Pokud si zvolíte tento druh s vyšším pasem, dojde k optickému zmenšení zadních partií i prodloužení nohou. Postavu tedy krásně polichotí. Právě naopak budou působit rifle se zvonovými nebo jinak rozšířenými nohavicemi. Ty totiž doslova pohřbí jakékoliv ženské tvary.

Další zajímavé rady, jak vybrat rifle, najdete v odkaz. Rovnou se také můžete podívat do našeho sortimentu!

Provozovatel webu JEANS & MORE s.r.o. , se sídlem Solní 19, 301 00 Plzeň , IČ:26407175 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím