E -shop www.jeans-rifle.cz je nedílnou součastí naší firmy JEANS & MORE s.r.o. Společnost dále provozuje několik kamenných prodejen a hlavně vyrábí jeansové oblečení a kožené opasky pod značkou "PACE JEANS".

Snažíme se vyrábět jeansový program dle současných módních trendů s přihlédnutím ke specifikám českého trhu. Velmi cenný je pro nás každodenní kontakt se zákazníky v našich prodejnách. Poskytuje nám okamžitou zpětnou vazbu na nové střihy i designy.

Kožené opasky vyrábíme z kvalitní hovězí usně, spony jsou ze slitiny zinku. Suroviny, komponenty jsou tuzemské a výroba probíhá kompletně v Čechách. Jsme hrdí na skutečnost, že u opasků něřešíme, takřka, žádné reklamace.

Závěrem vás žádáme o toleranci u fotografií a popisů. Jsme malá společnost s omezeným rozpočtem, proto vše děláme vlastními silami. Jistě jsou lepší fotografové s lepším vybavení i lepší copywriteři. My nabízíme entuziasmus a nasazení.

 

S úctou team www.jeans-rifle.cz

Provozovatel webu JEANS & MORE s.r.o. , se sídlem Solní 19, 301 00 Plzeň , IČ:26407175 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím