Novinky

14.01.2020 - Black january

Rozšířili jsme nabídku maximálních slev našich riflí. Ceny startují již na 200,- kč. Vetšinou jde o modely, kde již nemáme celý velikostní sortiment. Využijte nabídku, při této ceně zboží poměrně rychle mizí. více »

30.09.2019 - Kožený pásek jako vhodný dárek

Neustále rozšiřujeme sortiment kožených opasků. Kvalitní kožený pásek se nám jeví jako vhodný dárek. U našich pásků je špičkový poměr kvality vůči ceně. Ani výběr velikosti není složitý- stačí jen provléci metr poutky kalhot obdarovávaného. Teď již jen vybrat vhodný design... více »

04.09.2019 - Další nové dámské džíny.

Naskladňujeme další podzimní novinky v dámských riflích. Novinka dámské rifle Palmas jistě stojí za vaší pozornost. Skvělé rifle s push-up efektem. více »

23.08.2019 - Nové kožené opasky.

V poslední době jsme udělali velký kus práce v oblasti výroby a presentace kvalitních kožených opasků. Připravili jsme spoustu novinek. Část našich značkových opasků již můžete vidět, další budeme průběžně doplňovat. více »

16.08.2019 - Nová podzimní kolekce.

Pomalu se začíná ochlazovat a my začínáme nabízet novinky z podzimní kolekce. Například Dámská džíska více »

Provozovatel webu JEANS & MORE s.r.o. , se sídlem Solní 19, 301 00 Plzeň , IČ:26407175 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím